TEPE GRUP KURULUŞUDUR.

Var olanın ''neden daha iyisi olmasın?'' ilkesini benimseyip ciddi iş prensipleri ile yola çıkmış, uzun zamandır itina ile çalışarak, siz değerli bayilerimize, yepyeni sitemizi kurarak, hizmetinize sunduk. Sizler de bu CENNETİN içersinde hayırlı işler bol kazançlar elde etmeye nedersiniz?

Etkinliğimiz,çevikliğimiz ve bireysel verimliliğimizle;Müşterilerimize,Müşterilerimizin,müşterilerine,topluma ve çevreye kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde artırmaktayız.

VAZGEÇİLMEZ DEĞERLERİMİZ

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini,beklediklerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir.

En büyük önemi sizlere veririz ve sürekli size yatırım yaparız.

Etkin ekip çalışmasına inanırız.

Bizimle çalışan bayilerimizin kendi işinin lideri olduguna inanırız.

SİTEMİZ HAKKINDA

1:) GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ:Sistemimizde tüm operatörlere TAM ve PAKET YÜKLETME işlemini yapabilirsiniz.

2:) DETAYLI RAPORLAMA :Sitemizde detaylı raporlama sayesinde, istediğiniz tarih aralığında sattığınız kontör ve kazanç raporlarını alabilirsiniz.

3:) ANA BAYİLİK: Ne kadar kazanacağınıza siz karar verip, ana bayi olarak kendiniz satış yapabilirsiniz.

4:) OTOMATİK YÜKLEME: Sitemizde otomatik kontör yükleme sistemi sayesinde siparişlerinizi saniyeler içerisinde yükleyebilirsiniz.

5:) %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ: Sistemimizdeki tüm bayilerimizin olası problemlerini çözülmesi gereken ilk görevimiz olarak değerlendiririz...

SİZLERİ SINIRLAMIYORUZ, 7/24 SAAT GÖNDERİM YAPABİLİRSİNİZ.CENNET PARÇA KONTÖR'ÜN NE KADAR HIZLI, CİDDİ,GÜVENİLİR,İŞİNE VE MÜŞTERİLERİNE ÖNEM VERDİĞİNİ, SİZLERDE KEŞFEDEBİLİRSİNİZ.

SAYGILARIMIZLA...